• facebook icon
  • facebook icon
  • blog icon

Tel: +48 501 054 773

german flag polish flag

W naszym gospodarstwie

Sarbinowo

przyjmujemy gości indywidualnych, a także organizujemy imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne
i szkolenia
oraz seminaria i warsztaty.

Szczególnie dobrze poczują się u nas osoby poszukujące ciszy i spokoju, wypoczynku na łonie natury
oraz gotowe zasmakować przyjemności życia na wsi.

Czarcia Podkowa jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników podglądania i fotografowania dzikiej przyrody (np. fotografowanie z Akademią Nikona - więcej informacji TUTAJ), wędrówek pieszych,
konnych i rowerowych.

Regulamin pobytu i rezerwacji: doba zaczyna się u nas o godz.15.00 w dniu przyjazdu,
a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
Wewnątrz domu obowiązuje zakaz palenia. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest zadatek wpłacony na nasze konto. Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi, jednak jeśli zgłoszenie rezygnacji nastąpi
co najmniej 14 dni przed przyjazem , może być on przesunięty na inny termin. Dokonanie rezerwacji, potwierdzone wpłatą zadatku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na powyższe ustalenia.

Noclegi i wyżywienie

Sarbinowo

Kameralną atmosferę naszego gospodarstwa tworzy 5 wygodnych pokoi (2, 3 i 4 osobowych).
Do dyspozycji gości są także: salonik z kominkiem i aneksem jadalnym miejsce na grilla i ognisko oraz altana nad stawem, parking. Na miejscu oferujemy pełne wyżywienie.

Proponujemy własne ekologiczne produkty z mleka koziego: sery, twarogi, jogurty. Istnieje możliwość uczestniczenia w tradycyjnym wypieku chleba i próbowania własnych wypieków. Dodatkowo oferujemy gościom całą gamę własnych przetworów z owoców i warzyw oraz pyszne miody z zaprzyjaźnionej pasieki.

Pozostałe atrakcje

Sarbinowo

Gospodarstwo znajduje się w Sarbinowie, małej wsi położonej pomiędzy Dębnem i Kostrzynem. Akcyjnie ukształtowany teren polodowcowy zachęca do spacerów po okolicy i podziwiania widoków.

W pobliżu gospodarstwa są dwa jeziorka, a na naszym terenie znajduje się malowniczy staw,
można więc łowić ryby, odbyć romantyczną przejażdżkę tratwą lub poleniuchować nad brzegiem. Stary sad owocowy, w którym przeważają jabłonie został tak pomyślany, że owocuje od końca wiosny, do późnej jesieni. Zapraszamy do wspólnego zbierania owoców i robienia przetworów. Gospodarstwo położone jest w pobliżu rozległych lasów, będących ostoją ptaków szponiastych, w tym bielika i kani rudej.

Spływy kajakowe Myślą to kolejna forma aktywności i jednocześnie obcowania z przyrodą, której można u nas doświadczyć.

W najbliższej okolicy znajdują się: Kaplica Templariuszy w Chwarszczanach, pozostałości Twierdzy kostrzyńskiej, Park Narodowy Ujście Warty oraz Fort Sarbinowo

Aktualności:

horse logo